تقدیر از سرپرست حراست شرکت پتروشیمی بیستون

این حراست در اواسط زمستان 1393  اقدام به ریشه یابی مشکلات و نیاز سنجی در سطح شرکت نموده و با توجه به شرایط و قراین موجود این احساس به وجود آمد که این شرکت نیازمند یک کار فرهنگی ریشه ای و بلند مدت می‌باشد. لذا از طریق برگزاری کلاس‌ های آموزشی متعدد، تهیه و چاپ پوستر،بروشور و مقاله هایی تحت عناوینی که نیاز سنجی شده ، همانند برادری اصل از یاد رفته ، تخلیه تلفنی ، حفاظت گفتار و حیطه بندی و مباحث اخلاقی ، فرهنگی و ... سعی داشته که مشکلات و معضلات را به صورت ریشه ای مرتفع نماید . به حمدالله با توجه به شواهد و بازخورد موجود در شرکت این حراست در انجام وظایف خود و نیل به اهداف موفق بوده و گام هایی مثبت در جهت برقراری آرامش و ایجاد رابطه ای تعاملی و برادرانه موفق بوده است.

 آقای محمدی در ادامه افزود این موفقیت نتایج زحمات بی شائبه کلیه پرسنل حراست ، به خصوص همکاران حفاظت پرسنلی بوده است ، که بنده ازاین برادران کمال قدردانی خود را اعلام می دارم .

لازم به توضیح است در راستای انجام فعالیت های فوق از سوی رئیس حراست شرکت ملی صنایع پتروشیمی تقاضای تقدیر و قدردانی از سرپرست حراست شرکت پتروشیمی بیستون گردیده است .